GÓRNIK WAŁBRZYCH : POLONIA WARSZAWA 1:1

W pierwszym meczu barażowym o awans do II ligi Polonia zremisowała na trudnym boisku w Wałbrzychu 1:1. Mecz był bardzo dobrym widowiskiem, trzymającym w napięciu do ostatnich sekund.O ile w pierwszej połowie bardzo agresywnie grający piłkarze Górnika narzucili twarde warunki gry i starali się zepchnąć Polonistów do defensywy, to po przerwie role się odwróciły i Polonia narzuciła swoje warunki gry rywalom. Polonia mogła prowadzić po ładnej akcji kombinacyjnej i znakomitym podaniu Bochenka, ale strzał Pieczary z bliskiej odległości trafił w biodro bramkarza, następnie piłka wylądowała po tym rykoszecie na poprzeczce i wyszła w pole. Chwilę później w dobrej sytuacji strzałowej znalazł się Wiśniewski, ale bramkarz znów spisał się dobrze a z dobitką spóźnił się Zapaśnik. Wreszcie Polonia zdobyła bramkę po dośrodkowaniu Marczaka, głową do bramki skierował piłkę Pieczara. Górnicy wyrównali w zamieszaniu podbramkowym po wrzucie piłki z autu i po przepychankach w szesnastce piłka trafiła do jednego z zawodników Górnika, który dokładnym strzałem w prawy róg bramki zdobył wyrównującego gola. Do końca meczu drużyny już nie potrafiły wypracować sobie pozycji strzałowych i mecz zakończył się remisem. Rewanż 15-go czerwca o godzinie 19,00 w Warszawie.